Daugiau nei prieš 100 metų buvo įkurta Ballistol kompanija. Ballistol yra garsi visame pasaulyje savo gaminiais: ginklų, odos, medžio, metalo ir kt. gaminių valymo bei priežiūros priemonėmis, kurios visos yra saugios ir “draugiškos” aplinkai. Ši kompanija itin daug dėmesio skiria ekologijai ir gamtos išsaugojimui. Ballistol priežiūros priemones įvertino ir pamėgo šauliai, medžiotojai, žvejai ir daugelis kitų visame pasaulyje.

 

Smith & Wesson (S&W) 1852 metais įkurta JAV kompanija, gaminanti ginklus. Smith & Wesson's pistoletai ir revolveriai tapo nuolatiniais policijos pareigūnų ir ginkluotųjų pajėgų visame pasaulyje, palydovais. Tačiau ši Amerikos kompanija gamina ne tik šaunamuosius ginklus, bet ir peilius bei kitą amuniciją. Smith & Wesson peiliai ir pistoletai tapo itin populiariais šios kompanijos produktais, garsinančiais šios įmonės vardą visame pasaulyje.

 

Crosman kompanija buvo įkurta 1924 metais Amerikoje. Crosman projektuoja, gamina ir tiekia produkciją šaudymo sporto mėgėjams. Crosman airsoft ginklai, jų priedai ir aksesuarai gaminami remiantis giliomis kompanijos tradicijomis ir aukščiausios kokybės medžiagomis: plienas, polimeras, medis. Crosman yra vienintelė kompanija, siūlanti klientams patiems susimodeliuoti ginklą su pageidaujamomis funkcijomis.

 

KA-BAR kompanijos istorija prasidėjo daugiau nei prieš 100 metų Amerikoje. Per šimtmetį sukaupta patirtis peilių gamybos srityje leidžia šiandien klientams pasiūlyti aukščiausios kokybės peilius. KA-BAR Knives Inc. peilių asortimentą sudaro kariniai, sportiniai, išgyvenimo ir taktiniai peiliai, peiliai medžiotojams bei daugiafunkciniai įrankiai.

 

HERBERTZ peilių gamykla buvo įkurta 1925 metais Vokietijos mieste Renscheid. Per daugiau nei 75 veiklos metus, Herbertz sukūrė peilius beveik visoms sritims: skutimosi peiliai, kišeniniai peiliai, medkirčių peiliai, peiliai medžiotojams ir t.t. Tradicijos, patirtis, investicijos į naujausias technologijas ir nuolatinis tobulėjimas pavertė šią kompaniją viena iš novatoriškiausių įmonių peilių gamybos sektoriuje. Herbertz peiliai iš aukštos kokybės nerūdijančio plieno – tai ilgaamžis ir nepakeičiamas įrankis.

 

HALLER kompanija buvo įkurta daugiau nei prieš 100 metų Schwäbisch Hall, Vokietijoje, vieno iš Hebsacker šeimos atstovo. Daugelį metų kaupta patirtis peilių gamybos srityje, šiandien leidžia pasiūlyti platų, aukštos kokybės asortimentą: Haller peiliai, kišeniniai peiliai, lankai, strėles ir kt. Šiandien HALLER kompaniją valdo jau ketvirtoji Hebsacker šeimos karta ir įmonė yra viena iš lyderiaujančių peilių importuotojų Europoje.

 

Glock Ges.m.b.H. ginklus ir peilius gaminanti kompanija, įsikūrusi Austrijoje ir pavadinimą gavusi iš įkūrėjo Gaston Glock. Glock ginklai ir peiliai yra plačiai naudojami ginkluotųjų ir specialiųjų pajėgų visame pasaulyje, ypatingo populiarumo jie susilaukė JAV. Glock ginklai taip pat yra populiarūs tarp civilių asmenų, kurie šiuos ginklus mielai renkasi savigynai ar praktiniams šaudymams.

 

Gerber Legendary Blades kompaniją 1939 metais Portlande, Oregono valstijoje, JAV įkūrė Pete Gerber. Gerber gamina peilius ir daugiafunkcinius įrankius, pamėgtus keliautojų, turistų, medžiotojų, karių, dalyvaujančių taktinėse ar karinėse operacijose. Kokybė, ilgaažmžiškumas, patvarumas ir naujausios technologijos - visa tai apie Gerber peilius. Šiuo metu kompanija Gerber priklauso kompanijai Fiskars, įsikūrusiai Suomijoje.

 

Vokietijos kompanija Walther Arms jau beveik 130 metų yra lyderė ginklų gamybos rinkoje. Nuolatinis bendradarbiavimas su Vokietijos policija, šiai kompanijai leido sukurti tokius Walther ginklus ir apsaugos priemones, kurie labiausiai atitiktų aukščiausius keliamus reikalavimus. Jau nuo 1908 metų, Walther kompanija garsėja visame pasaulyje novatorišku požiūriu ir jo taikymu savo produkcijos gamyboje. Tokia novatoriška dvasia iki šių dienų  lydi Walther kompaniją.

 

Jau daugiau nei prieš 150 metų Vokietijoje buvo įkurta kompanija EICKHORN. Tarptautinis pripažinimas, aukšta kokybės kontrolė, naujausios technologijos, modernus dizainas – visa tai apibūdina EICKHORN keliamus reikalavimus savo gaminiams. Visi EICKHORN peiliai gaminami tik iš aukščiausios kokybės plieno, griežtai ir skrupulingai prižiūrint visą gamybos procesą.

 

RUI prekės ženklas sukurtas 1990 metais Jose Martinez, pradėjusio gaminti peilius kasdieniam naudojimui, turizmui. Nuolatinis tobulėjimas, inovacijų diegimas leido rinkoje pasiūlyti platesnį peilių asortimentą: RUI taktinius peilius ir peilių aksesuarus. RUI tapo šiuolaikiška ir klientų pasitikėjimą užsitarnavusia kompanija nuolat naujinančia gamybos procesus ir teikiančia didelį dėmesį klientų poreikiams patenkinti.

 

BÖKER kompanija įsikūrusi Vokietijoje 1869 metais, siūlo platų peilių asortimentą: kišeniniai, medžiotojams, virtuviniai ir kiti peiliai. Visi šios kompanijos gaminami peiliai yra pažymėti firminiu BÖKER ženklu, įrodančiu gaminių kokybę. Šiuo metu ši Vokietijos kompanija yra didžiausia Europoje sportinių, taktinių ir kolekcinių peilių gamintoja ir tiekėja.

 

Sturm Handels GmbH įkurta 1971 metais Rotenburge. 1995 metais pristatytas funkcinių drabužių ir lauko aprangos prekės ženklas Mil-Tec ®. STURM karinę aprangą pritaikė dėvėti civiliams ir sukūrė išskirtinius drabužius, pasižyminčius ilgaamžiškumu, kokybe ir funkcionalumu.

 

Max Fuchs kompanija įkurta 1981 metais ir yra gerai žinoma karinių, apsaugos ir lauko drabužių bei aksesuarų tiekėja. Šios kompanijos itin platus asortimentas aprėpia kareiviškus ir darbo drabužius, kovos uniformas, avalynę, galvos apdangalus, išgyvenimo įrankius, kuprines ir kt. Ir visa tai MFH siūlo tik aukščiausios kokybės. Taip pat Max Fuchs kompanijai priklauso gerai žinomi prekės ženklai, tokie kaip FOX Outdoor, Pure Trash ir Pro Company.

 

365 Plus d.o.o. Slovėnų kompanija, kurianti, gaminanti ir tiekianti į rinką taktines ir apsaugos priemones, drabužius, taip pat ginklus ir jų aksesuarus. Kopanija laikosi aukščiausių kokybės standartų ir siekia, kad visa  gaminama  produkcija išliktų lyderio pozicijose savo srityse: teisėsauga, specialiosios pajėgos, kariuomenė irk t. 365 Plus asortimentas apima nuo taikinių šauliams iki pažangios karinės įrangos.