KAS MES ESAME?

www.savigynai.lt – tai specializuota internetinės prekybos sistema, kurioje Jums siūlome įsigyti aukščiausios kokybės savigynos, namų apsaugos, bei laisvalaikio prekių. Tikimės, kad apsilankę pas mus, Jūs patogiai ir paprastai išsirinksite tinkamiausius produktus už geriausią kainą. Mes pasiruošę Jums suteikti visą reikiamą informaciją, padėti ir patarti užsisakant prekes mūsų internetinėje parduotuvėje.

MISIJA

Leisti Jums saugiau jaustis. Pasiūlyti aukščiausios kokybės produkciją geriausiomis kainomis. Atsižvelgiant į Jūsų individualius poreikius nuolat plečiame prekių asortimentą, todėl tikimės patenkinti net ir išrankiausio kliento poreikius.

VERTYBĖS

Klientas svarbiausia. Tai Jūs – mūsų klientai – skatinate mus tobulėti, todėl greitai reaguojame į klientų užklausas, pastabas ar prašymus. Su klientais bendraujame profesionaliai ir maloniai, nes klientų šypsena ir buvimas su mumis yra geriausias mūsų darbo įvertinimas.

Lankstumas. Visada ne tik išklausome, bet ir įsiklausome į klientų poreikius ar pastabas ir stengiamės rasti geriausią sprendimą.

Nuolatinis tobulėjimas. Mes nuolat tobuliname internetinio apsipirkimo procesus, trumpiname prekių pristatymo terminus, užmezgame ryšius su naujais partneriais užsienyje ir Lietuvoje. Tik pagarba klientui ir nuolatinis judėjimas į priekį leidžia pelnyti klientų lojalumą.